WARSZAWSKI SALON JACHTOWY 22-25 Października, PTAK WARSAW EXPO

warszawski salon jachtowy

Warszawski Salon Jachtowy to targi żeglarskie oraz sportów wodnych dla profesjonalistów i pasjonatów. Odbedą się w dniach 22-25 października 2020 w PTAK Warsaw Expo.

Podczas czterech dni wydarzenia, w formie kompleksowego przeglądu rynku, swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy jachtów żaglowych i motorowych, łodzi sportowych, kajaków, rowerów i skuterów wodnych, łodzi wędkarskich, house-boatów, pontonów, sprzętu asekuracyjnego i ratowniczego, przyczep podłodziowych i lawet, a także odzieży żeglarskiej, elektroniki i nawigacji.

Prócz producentów i dealerów swoją obecność potwierdziły również firmy oferujące czartery jachtów i łodzi, a także dostawcy usług, ubezpieczeń i leasingu. Wszystkich miłośników nurkowania serdecznie zapraszamy do strefy przygotowanej specjalnie dla nich, gdzie czekać będzie sprzęt nurkowy, oferta wypraw nurkowych i szkół nurkowania.

Po raz pierwszy w trakcie Warszawskiego Salonu jachtowego oferujemy DZIEŃ BRANŻOWY – pierwszy dzień targów, 22 października, przygotowany z myślą o wystawcach i odwiedzających wydarzenie profesjonalistach. Jest to typowy dzień biznesowo-kontraktacyjny, właśnie taki, jakiego do tej pory brakowało na polskich wydarzeniach branżowych, a który jest standardem liderów globalnych targów. Dzień Branżowy jest niedostępny dla ogółu zwiedzających i wymaga rejestracji. Rozwijamy naszą wystawę o profesjonalnie przygotowany segment B2B!

Zapraszamy na pokład https://warszawskisalonjachtowy.pl/
Dzień Branżowy https://warszawskisalonjachtowy.pl/dzien-branzowy/

23 września, 2020 6:53 am