Wypożyczalnia Mazury

Wypożyczalnia Mazury jest firmą oferującą łodzie do wynajmu i jachty motorowe do czarteru, mającą swoją siedzibę w Kolonii Rybackiej przy Węgorzewie, na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w otoczeniu pięknych krajobrazów naturalnych. Nie trzeba nikomu opowiadać, że Mazury, to jeden wielki park przyrodniczy z różnorodną fauną i florą, zarówno na lądzie jak i w wodzie, gdzie można pływać naszymi łodziami i cieszyć się przejrzystymi wodami oraz spacerować po lasach i polach. W naszym regionie znajdziesz również szeroki wybór restauracji, w których możesz zjeść świeże ryby, a także restauracje z kuchnią współczesną i tradycyjną. Do tego bary z koktajlami lub z lokalnym piwem z widokiem na wielkie masy jezior i lasów. Zapraszamy na naszą stronę https://wypozyczalnia.mazury.pl/

Mamy do dyspozycji wiele kabinowych łodzi motorowych dla tych, którzy nie mają żadnego pozwolenia na sterowanie (czarter bez patentu) – czarterowane przez nas jachty motorowe konstrukcyjnie nie przekraczają prędkości 15 km/h, co umożliwia pływanie nimi po jednodniowym szkoleniu. Wypożyczalnia Mazury, to firma, która z roku na rok rozwija się i powiększa flotę łodzi dostępnych do wynajęcia, począwszy od łącznie 2 łodzi, aż do floty 10 jachtów z dodaniem łodzi o większej długości dla tych, którzy chcą cieszyć się większą wydajnością i komfortem. Wszystkie nasze łodzie do wynajęcia to łodzie polskiej produkcji, bardzo kompletne i odpowiednio wyposażone do tygodniowych czarterów (tzn. ubikacja ze zbiornikiem na nieczystości, prysznic z ciepłą wodą, ogrzewanie, instalacja 12 V oraz 220 V, kuchnia z naczyniami, lodówka oraz wygodne miejsca do spania).

Firma ta dysponuje największą flotą i najnowszymi i największymi łodziami nad jeziorem Święcajty. Flota, której dotyczy czarter jachtów motorowych jest w doskonałym stanie czystości i w doskonałym stanie technicznym, wyposażona w kamizelki ratunkowe i elementy bezpieczeństwa. Nasi pracownicy wskażą małe i duże porty, w których można zakotwiczyć, a także możliwe trasy oraz ciekawe i interesujące miejsca do odwiedzenia. Wyjaśnią i udzielą niezbędnych wskazówek, aby móc spokojnie spędzić tydzień na wodzie, a także będą do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości lub trudności, które mogą się pojawić podczas czarteru na Mazurach.

Wynajmij swój pływający dom lub jacht i doświadczaj wolności i natury na wodzie. Wypożyczalnia Mazury posiada duży wybór niedrogich, pływających housebotów. W celu spędzenia pełnego wrażeń urlopu żeglarskiego na Mazurach nasza wypożyczalnia łodzi jest właściwym partnerem do czarteru łodzi mieszkalnych. Nasze barki bez licencji (tylko z licencją na wynajem) możesz wypożyczyć bez żadnego doświadczenia.

Wynajem łodzi, czarter jachtu, z nami nie ma problemu, nasz wynajem łodzi jest online przez całą dobę. Wybierz swoją łódź wakacyjną w ciszy i spokoju. Napisz do nas, a my pokażemy Ci najlepszą cenę, możesz od razu przeglądać, sprawdzać, rezerwować lub wynajmować łódź. Gdzie chcesz wyczarterować? Czarter jest u nas zawsze możliwy. Na Mazurach jest 1000 jezior – Giżycko, Sztynort, Mikołajki , po rozsądnych cenach, bez licencji na prowadzenie łodzi. Z nami dostaniesz szkolenie na czarter.

W Węgorzewie i Giżycku wierzymy w model turystyki oparty na zrównoważonym rozwoju i integracji ze środowiskiem naturalnym. W naszych czarterach staramy się wzbogacić przyjemność i relaks typowy dla żeglarstwa o zainteresowania wykraczające poza samą łódź motorową i staramy się, aby w oferowanych przez nas doświadczeniach można było odkryć bogactwo środowiska naturalnego, ale także społeczną i kulturową różnorodność naszego otoczenia.

W 2010 roku bracia Patryk i Kamil postanowili zamienić swoją pasję do żeglarstwa i motorowodniactwa w swoją działalność gospodarczą, tworząc firmę Wypożyczalnia Mazury. W pierwszym roku działalności mała firma skupiła się na wypożyczaniu małej łodzi kabinowej o długości poniżej 6 metrów, wyprodukowanej prawdopodobnie na przełomie lat 80-tych i 90-tych.

Dzięki wzrostowi turystyki na Mazurach w ostatnich latach i entuzjazmowi mieszkańców, firma rozwinęła się szybko i profesjonalnie. W ten sposób oferuje swoim klientom najlepsze innowacje motorowodne w sektorze i coraz więcej nowych opcji. Dzisiaj czartery jachtów motorowych są obecne głównie w 5 miastach: Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki, Ryn i Ruciane Nida, skupiając swoją działalność na wynajmie łodzi do żeglowania oraz houseboatów. Oferta firm na Mazurach obejmuje również wynajem motorówek i skuterów wodnych, aby poczuć adrenalinę, wycieczki katamaranem, aby cieszyć się wspaniałymi widokami, a także zabawę w wiosłowanie, kajakarstwo i Parasailing, aby przelecieć nad Mamrami, Darginem, czy Niegocinem. Flyboard i inne rodzaje sportów ekstremalnych uzupełniają katalog mazurskich firm.

Patryk i Kamil kontynuują przygodę rozpoczętą ponad 10 lat temu, w tym celu: oferują swoim klientom możliwość cieszenia się jeziorami Mazurskimi, żyjąc nowymi i niezapomnianymi doświadczeniami.

Dzisiaj Wypożyczalnia Mazury posiada zespół ludzi wyspecjalizowanych w sektorze mechanicznym, elektrycznym, zachowania czystości, a także obsługi klienta, czy marketingu, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku i zapewnić najlepszą jakość. Wszyscy nasi podwykonawcy przechodzą specjalistyczne szkolenia zgodnie z wykonywaną pracą, zapewniając dobrą metodologię pracy, dobrą obsługę klienta i wysoką jakość usług.

Dostosowujemy naszą załogę do potrzeb serwisu dzięki młodemu i dynamicznemu zespołowi: w okresie zimowym skupiamy się na zadaniach związanych z konserwacją łodzi i silników, zadaniach związanych z zarządzaniem i planowaniem procesów, które należy uwzględnić w kolejnym sezonie. Od wiosny sezon rozpoczynamy od poszerzenia kadry pracowniczej oraz przeszkolenia i przygotowania wszystkich nowych pracowników. Nasze jachty znajdziecie w kategorii czarter jachtów Mazury.

Każdego roku dajemy szansę licealistom, na wejście na rynek pracy oraz praktyczne wykorzystanie i rozwinięcie całej zdobytej wiedzy.

Dziękujemy za zaufanie dla Wypożyczalni Mazury i mamy nadzieję, że będziemy nadal rozwijać i zwiększać flotę, aby oferować jeszcze lepsze usługi. Nasi stali klienci otrzymują regularnie stałe rabaty. Naszą polityką jest utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami, tak, aby spędzili swój urlop na Mazurach w możliwie najlepszy sposób. O naszej jakości świadczą oceny w internecie, m.in. 5.0 na Google Map oraz ok. tysiąc like’ów na Facebook, a także same pozytywne komentarze, chociaż najważniejsze dla nas to oczywiście uśmiech każdego załoganta, kończącego swój rejs na naszej łodzi.

Cieszymy się, że będziemy mogli towarzyszyć Państwu podczas nowych mazurskich przygód na jachcie motorowym!

20 listopada 2020 09:50

22 total views, 0 today