Wypożyczalnia Mazury

https://wypozyczalnia.mazury.pl/

wypozyczalnia.mazury@gmail.com

+ 48 792 591 898

Port Hotelu Ognisty Ptak, ul. Sztynorcka 6, 11-600 Ogonki, Węgorzewo

Bracia Kamil i Patryk rozpoczęli swoją przygodę z czarterem łodzi motorowych w 2011 roku, kiedy to kupili pierwszą łódź, wymagającą kapitalnego remontu. Dopiero po 1,5 roku udało się zwodować motorówkę i zaprosić pierwszych klientów do wynajmu łodzi. Firma braci Tyszko szybko zaczęła się rozwijać, firmie nadano nazwę Wypożyczalnia Mazury i tak niezmiennie aż do dzisiejszego dnia oferuje ona ok 8, nowoczesnych jachtów motorowych typu houseboat do wynajmu bez patentu. Łodzie tej firmy znajdziecie Państwo w kategorii czarter jachtów Mazury. [read more]

Najlepsze opinie w sieci na temat firmy Wypożyczalnia Mazury

Bracia Tyszko od samego początku stawiali na jakość swoich usług, a najlepszym wynagrodzeniem był uśmiech klienta, powracającego z rejsu. „Ta radość, jaką dzielili się nasi klienci zawsze była największą motywacją do następnego działania – bo w końcu tylko wtedy chce się pracować, jak widać tak bogate owoce swojej pracy” często komentował Kamil Tyszko.

Nic więc dziwnego, że niemalże wszyscy klienci firmy Wypożyczalnia Mazury ocenili ją na portalach społecznościowych lub na innych wizytówka w sieci internetowej, stosując możliwie najwyższą ocenę, dodając często przy tym swoje zdjęcie z wakacji na jachcie motorowym.

Flota jachtów motorowych w Ogonkach

Firma Wypożyczalnia Mazury od początku swojego istnienia stacjonuje w jednym z portów w Ogonkach (obecnie w porcie hotelu Ognisty Ptak). Z każdym rokiem do floty dołączała kolejna, coraz to większa jednostka. W ostatnich 2 latach firma zdecydowała o sprzedaży najmniejszych i najstarszych łodzi, zastępując je zupełnie nowymi jachtami, niektóre z nich zostały wykonane osobiście przez właścicieli firmy.

Łodziami, które szczególnie należy wyróżnić to:

  • Nowa Laguna 700 – łódź wykonana m.in. przez Kamila Tyszko, jest idealnym rozwiązaniem na początek swojej przygody z Mazurami. Rekomendowana dla rodzin lub max. 2 par.
  • AM 780 – łódź podobnej wielkości jak Laguna 700, z tym, że wykonana przez profesjonalną stocznię kilka lat temu i chociaż nie ma w niej już zupełnie nowych mebli, to jakość wykonania daje satysfakcję pływania naprawdę porządnie zrobionym jachtem.
  • Nautika 830 – jacht przeznaczony dla dużej rodziny, 2 par nawet z dziećmi (2 osobne kabiny + wspólny salon). Oba jachty Nautika wyróżniają się bezpieczeństwem poruszania się po pokładzie, jak również świetną sterownością w porcie. Łodzie wykonane oczywiście przez najlepszych specjalistów w kraju, dodatkowo modernizowane w zakresie nowego cabrio, czy nowych materacy.
  • Futura 860 – największy jacht we flocie Wypożyczalni Mazury: 3 kabiny + wspólny salon dają przestrzeń do życia dla 2 rodzin lub 6 znajomych. Zastosowane trwałe i eleganckie materiały do budowy mebli gwarantują wysoki standard na wiele lat pływania po Mazurach, a w przyszłości może gdzieś dalej?

Odwiedź również takie zakładki jak houseboat Mazury oraz czarter jachtów motorowych Mazury.[/read]

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucję czarterową. Bądź profesjonalistą.